Chiropraxe, fasciální manipulace, kraniosakrální terapie
Služby

Provádím ošetření koní pomocí chiropraxe, fasciální manipulace a kraniosakrální terapie. Nejvíce se zaměřuji na prevenci, vhodné je provést ošetření alespoň jednou ročně.
Naučím vás, jak můžete svému koni pomoci udržet si pružnost a měkkost svalů.

Články

V této sekci najdete články na různá témata. Obecně se budou týkat jak chiropraxe, tak péče o koně jako takové, sedlání a problematiky sedel.

Kromě sepsaných mých vlastních myšlenek a zkušeností zde najdete i články jiných autorů, které mne zaujaly a s kterými souzním.

O mně

Také jsem žila krásné dětství s koňmi v různých stájích, kteří byli mou velkou láskou od narození. A všude jsem byla za místní samaritánku, ošetřovala jsem zranění, zvířata v mé přítomnosti snášela ošetřování bez větších trablů a v podstatě jsem ukecala každého, aby se nechal.

Na všechny zde uvedené informace se vztahují autorská práva. Nekopírujte, prosím, žádnou část webu bez uvedení zdroje.

Budete-li chtít nějakou část webu využít pro svou práci, web, stránku, nemám s tím problém, ale je to možné pouze s uvedením autora a zdroje. Mojí snahou je vytvořit web s praktickými informacemi, které vycházejí z mé dlouholeté praxe u koní (více než 30let) a nechci ztrácet čas řešením internetového pirátství. Respektujte, prosím, moji práci. Děkuji.

Použité fotografie - autoři - Mgr. Pavla Kůsová, Renáta Kolářová, Kristýna Grygarová

Autorská práva